Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


náměsíčnost

autor: gaberova.l 16.09.2011 18:17

Dobrý den. Prosím o radu. Manžel býval kdysi náměsíčný, ale časem se vše upravilo. Několikrát se pomočoval přímo do postele. Nyní jiný problém, ze spaní vykřikoval něco jako sex a potom zakašlal a vyplivl to na zeď v obýváku. Jaké však bylo vysvětlení, když jsem mu to řekla, tak po zdi jsem plivala já, on ne a následně mi to dal vědět tím, že mě fyzicky napadl. Bohužel k lékaři ho nedostanu, blázen jsem dle něj jen já, on to má v hlavě v pořádku. Co se s tím dá nebo nedá dělat, poraďte mi, protože fyzicky se od něj napadat už nenechám.

Odpovědi na otázku

 • Jitka Veletová, studentka medicíny 21.09.2011 09:00
  Je to opravdu složitá situace. Asi bych se zkusila zeptat ve spánkové poraně, jak ve vašem případě postupovat.

Náměsíčnost patří do témat

Adresář

Diskutujte na téma Náměsíčnost

Píšeme jinde
 • Gastromapa Lukáše Hejlíka zavítala do Luhačovic!

  Gastromapa Lukáše Hejlíka zavítala do Luhačovic!

  Čtyřchodové menu ve funkcionalistickém prostředí? Bílá čtvrť do Luhačovic nalákala i Gastromapu Lukáše Hejlíka. Přesně jde o jednu z funkcionalistických vil Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století, kde se na prvorepublikovou tradici snaží navázat Restaurace Republika.

 • Recept na skotská vejce krok za krokem

  Recept na skotská vejce krok za krokem

  Skotská vejce jsou vejce obalená v mletém mase, strouhance a následně smažená či pečená v troubě. Někdo je zná pod označením pštrosí vejce. Dnes si je připravíme krok za krokem.Zdravě.cz na Facebooku