Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


Náměsíčnost

autor: Anonymní dotaz 11.03.2011 22:12

Dobrý den, potřebovala bych poradit, kdo, jaký druh lékaře mi pomůže odstranit mojí náměsíčnost. Jsem náměsíčná skoro každý týden. Děkuji za Vaší odpověď.

Odpovědi na otázku

 • Lenča 14.08.2015 07:56
  Dobrý den, přítel je náměsíčný, několikrát v měsíci se prochází po bytě, je schopen přestěhovat 100 litrové akvárko na druhou stranu bytu, ráno si většinou nic nepamatuje a na léčbu spánku do spánkové laboratoře nechce, je nějaké jiné řešení? Jeho otec se zabil ve spaní, když spadl z balkonu. prosím o info do emailu, děkuji lenulekozena@gmail.com
 • josef072 04.01.2015 16:49
  Náměsíčnost jsem odstranil pětileté holčičce po dvou magnetizacích hlavy rukama, kdy jsem ji ponechal v magnetickém spánku po 20 minut při každé z návštěv.. Při třetí návštěvě již do magnetického spánku nepřešla a byla v pořádku. Ing. Dobeš.
 • Jitka Veletová, studentka medicíny 12.03.2011 00:14
  V rámci některých neurologických klinik existují specializovaná centra pro proruchy spánku.

Náměsíčnost patří do témat

Adresář

Diskutujte na téma Náměsíčnost

Píšeme jinde
 • Gastromapa Lukáše Hejlíka zavítala do Luhačovic!

  Gastromapa Lukáše Hejlíka zavítala do Luhačovic!

  Čtyřchodové menu ve funkcionalistickém prostředí? Bílá čtvrť do Luhačovic nalákala i Gastromapu Lukáše Hejlíka. Přesně jde o jednu z funkcionalistických vil Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století, kde se na prvorepublikovou tradici snaží navázat Restaurace Republika.

 • Recept na skotská vejce krok za krokem

  Recept na skotská vejce krok za krokem

  Skotská vejce jsou vejce obalená v mletém mase, strouhance a následně smažená či pečená v troubě. Někdo je zná pod označením pštrosí vejce. Dnes si je připravíme krok za krokem.Zdravě.cz na Facebooku